[UŽDARYTAS] Investavimo projektas – Senexa!

[UŽDARYTAS] Investavimo projektas – Senexa!

DĖMESIO! UŽDARBIS NEBEVEIKIA

Senexa yra naujas investavimo projektas. Įmonė užsiima trumpalaikėmis paskoloms, t.y. jūs skolinate savo pinigus kitoms įmonėms ar projektas ir juos atgaunate su papildomu procentu (nuo 1proc,) kiekvieną dieną.

Mes patys tik išbandome šį projektą investuodami 50€. Šią sumą investavome 2021-10-14, tad šį straipsnį dar papildysime savo rezultatais.

Kaip naudotis Senexa?

registracija

 1. Užsiregistruojame naudojantis šia nuoroda – https://senexa.biz/?ref=6167e66347e4d Pasikeiskite kalbą į norimą, galimai puslapis atsidarys kinų kalba.
 2. Atlikus registraciją jus nukelia į profilio redagavimo profilį. Jame galite patvirtinti savo tapatybę:
  • įkelkite savo dokumento pirmą pusę (pasas arba tapatybės kortelė)
  • įkelinta savo dokumento antro pusę (pasas arba tapatybės kortelė)
  • įkelite dokumentą patvirtinanti jūsų gyvenamąją vietą:
   • tai gali būti laiško nuotrauka, kuriame matytųsi jūsų adresas ir vardas
   • tai gali būti išrašas iš banko. Mes naudojome šį būdą Swedbank’e – prisijungus prie Swedbank paspaudžiame „išrašas“, pasirenkame šiandien dieną, atsidarome failą kaip .pdf ir jį nufotografuojame.
 3. Patvirtinkite gautą el. laišką iš Senexa.

pinigų įsidėjimas

 1. Senexa priima pinigus tik kriptovaliuta – BTC, XRP arba ETH. Mes naudojome konvertavimo priemonę programėlėje WIREX, tačiau puikiai tinka ir BINANCE – populiariausia krito keitykla.
 2. Norint įsidėti pinigų reikia prisijungti į Sanexa svetainę ir meniu juostoje paspausti Replenish balance. Atsidariusioje svetainėje įvedame pinigų sumą. Kitame etape pasirenkame kriptovaliutą kuria atsiskaitysite. Atsiskaitymo metu rekomenduojame SKENUOTI QR kodą, o ne vesti ranka. Dėmesio, sumos keisti nebegalite, jei keisite, jūsų mokėjimo laikas bus ilgesnis!
 3. Jei neturite kriptovaliutos, galime padėti įsidėti pinigų! Parašyk mums!

investavimas

norint investuoti puslapio dešinėje yra tam skirta lentelė (naudojamės kompiuteriu). Lentelėje įveskite investuojamą sumą. Įvedus matysite kiek laiko truks investicija ir kiek uždirbsite.

Mūsų atveju:

Investuojame 51$, mūsų investicija užtruks 9 dienas ir uždirbsime 4,09$. Po 9d. atgausime 55,09$. 0,5$ – Senexa mokesčiai. Vėliau planuojame tą sumą vėl investuoti ir tada atgausime jau 60$. Ketiname tai daryti kol atsipirks mūsų įdėti pinigai, juos išsiimsime dėl galimos rizikos (juk tai investicija!) ir tęsime investavimą su jau uždirbtais pinigais. Tai bus ilgas procesas, tačiau nemokami pinigai yra pinigai!

Mūsų investicija

2021/10/14 investavome 51$. Uždirbsime 4,09$.

2021/10/22 – liko visai nebedaug!

2021/10/28 – Uždarbis PAVYKO, išsigryninome 55$. Juos persivedėme kaip XRP valiutą į Binance paskyrą per pora sekundžių. Keletas pastebėjimų:

 • buvo rašyta, jog reikia laukti 9 dienas pelno. Mums laukti reikėjo 14d., t.y. investavome 10/14d., o pinigus su pelnu atgavome 10/28d.
 • persivesti į atgal pinigus buvo paprasta ir greita, persivedėme juos XRP kriptovaliuta į Binance sistemą, iš kurios per sekundę persivertę eurais į savo lietuvišką banką.

DĖMESIO! Tai yra INVESTICIJA, todėl turite suprasti, kad kiekviena investicija turi savo riziką. Investuokite tik tokią sumą, kokią nebūtų gaila prarasti!

Prisijunk prie mūsų facebook grupės ir užsidirbkime kartu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.