[BAIGĖSI] TIK SPALIO MĖNESĮ! „Wirex“ – Uždirbk iki 25€!

[BAIGĖSI] TIK SPALIO MĖNESĮ! „Wirex“ – Uždirbk iki 25€!

logo

DĖMESIO! UŽDARBIS JAU EINA Į PABAIGA/PASIBAIGĖ, TODĖL PRADĖTI NEREKOMENDUOJAME – DIDELĖ TIKIMYBĖ JOG ĮMONĖ GREITU METU PASKELBS DAR VIENĄ AKCIJĄ.

Wirex yra kriptovaliutų bendrovė, kuri teikia įvairias bankines paslaugas savo klientams. Šiuo metu WIREX daro akciją ir ieškodama naujų klientų dalina nemokamai pinigus už tam tikras nesunkias užduotis. Griebiam, kol galim! 🙂 https://wirexapp.com/r/euzdarbis

Uždarbio minusai ir pliusai:

 • Reikalingas depozitas – 10€.
 • UŽDARBIS NĖRA MOMENTINIS – iškarto pinigų neuždirbsite, uždarbio laukimo procesas iki mėnesio!
 • Norint išsigryninti pinigus, sąskaitoje reikia turėti apie 25e – reikia atlikti visas užduotis neprireiks dasidėti pinigų.
 • VISAS UŽDARBIS YRA GAUNAMAS WRX KRIPTOVALIUTA. Tiesiog jog Jums būtų lengviau suprasti uždarbį, mes konveruojame iškarto į eurus.
 • Oficialiai teigiama, jog uždarbis gaunamas 10-30d. tarpe spalio mėnesį. Patys gavome bonusą tik už kortelės užsisakymą ir laukiame banko kortelės, jog atlikti paskutinę užduotį – iki to laiko visi pinigėliai bus įkritę.
 • Labai didelis yra antplūdis žmonių norinčių šio uždarbio, todėl programėlėje šiuo metu nevisada galima atlikti visas operacijas.
 • Uždarbį atlikti siūlome jau pažengusiems asmenims, kadangi uždarbis nėra momentinis – reikia palaukti bonuso, palaukti kol programėlė leis pinigus persivesti į savo sąskaitą atgal. Norintiems viso uždarbio reikia palaukti kol gausite savo banko kortelę, ją aktyvuoti ar su ja atlikti bent vieną mokėjimą.

DĖMESIO! Jei jus sudomino šis ar kiti uždarbiai, tačiau nepavyksta atlikti jų ar reikia pagalbos – drąsiai kreipkitės į mus facebook paskyroje!

 1. REGISTRACIJA IR PROGRAMĖLĖS ATSISIUNTIMAS

Užsiregistruojame šioje svetainėje: https://wirexapp.com/r/euzdarbis . Nurodykite savo gyvenamąją šalį (Lietuva), el. paštą (@gmail.com), norimą slaptažodį (turi būti bent 8 simboliai, bent viena didžioji/mažoji raidė ir spec. simbolis. Pvz.: eUzdarbis123*). Viską gerai atlikus atsidaro langas „Thank you for registering“.

Atsidarome savo el. pašto dėžutę. Turite buti gavę laišką iš WIREX su prašymu patvirtinti savo registraciją. Atsidarome laišką, paspaudžiame Confirm email (žaliame lange). Sėkmingai patvirtinote registraciją, paspauskite „Get The App“ ir atsisiųskite programėlę (Google play/App store).

Atsisiuntus programėlei, įjungiame ją. Prisijunkite. Jūsų prašys programėlėje įvesti 6 skaičių kombinaciją kurią gausite į el. paštą ir atlikti kitus registracijos etapus.

Sėkmingai pabaigus registraciją, jūsų prašys patvirtinti savo tapatybę. Padarykite tą.

Kai jūsų tapatybė bus patvirtinta, sekite apačioje pateiktas užduotis ir uždirbkite!

2. WIREX UŽDUOTYS NORINT GAUTI UŽDARBĮ

Ši informacija yra skirta jau atlikus viršuje nurodytus punktus ir yra galutinis uždarbio gavimas:

 1. Patvirtinti tapatybę WIREX programėlėje – 5€
 2. Užsisakyti nemokamą kortelę – 5€
 3. Atlikti transakciją naudojantis WIREX banko kortele – 5€
 4. Atlikti 10€ depozitą – 5€
 5. Atlikti kriptovaliutų konvertaciją (vieną kriptovaliutą iškeisti kita kriptovaliuta) – 5€

Prisijunk prie mūsų facebook grupės ir užsidirbkime kartu!

Komentarai išjungti.