„Verse.me“ nemokamas 5€ uždarbis.

„Verse.me“ nemokamas 5€ uždarbis.

File:Verse logo.jpg - Wikimedia Commons

Verse yra nauja mobili programėlė skirta greitam pinigų dalijimųsi tarp draugų, šiuo metu pildanti savo klientų ratą. Norint spartesnės reklamos, šis Verse projektas už naują nario registraciją duoda po 5€ nemokamai! Juos galima iškarto persivesti į savo lietuvišką banko sąskaitą (pinigai įkrenta iškarto, nereikia laukti!). Gavus pinigus galima iškarto uždaryti sąskaitą jei jos nenaudosite ateityje.

DĖMESIO! Norint gauti 5€ uždarbį reikia turėti bent 5€ depozitui – jį iškarto atgausite kartu su 5€ bonusu! Jei neturite/nenorite/nepasitikite šia reikalinga operacija, susisiekite su mumis asmeniškai – prisijungę prie jūsų paskyros depozitą atliksime patys už jus.


Trumpa instrukcija:

Atsisiųskite Verse programėlę į savo išmanųjį telefoną. Užsiregistruokite, patvirtinkite savo tapatybę. Nustatymų skiltyje (Nustatymai >> Dovanų kuponai) įveskite kodą BCV7PK. Pridėkite į savo Verse sąskaitą 5€. Viskas, premiją Jums suteikta! Galite jau dabar pervesti savo pinigus kartu su nemokamai gauta premija į savo asmeninę banko sąskaitą.


Pilna instrukcija:

 1. Atsisiųskite Verse mobiliąją programėlę. Telefonu atsidarykite šią nuorodą – https://verse.me/download
 2. Atsidarykite atsisiųstą programėlę bei įveskite savo telefono numerį.
 3. Sekite registracijos instrukciją – jūsų bus prašoma įvesti savo gimimo datą, adresą bei kitus duomenis.
 4. Registracijai pavykus būtinai įrašykite nuolaidos kodą, kadangi kitaip premijos negausite. Norint pridėti nuolaidos kodą atsidarykite nustatymų meniu bei susiraskite deimanto piktograma pažymėtą langelį „Nuolaidos kodai“. Jame įveskite šį kodą – BCV7PK
 5. Patvirtinkite savo asmens tapatybę – programėlėje paspauskite nustatymų ženkliuką (viršuje, dešinėje, fone jūsų pirma vardo raidė turėtų būti).
 6. Atlikus tapatybės patvirtinimo procesą palaukite, kol jūsų tapatybė bus patvirtinta.
 7. Kai jūsų tapatybė yra patvirtinta, pridėkite į savo Verse banko sąskaitą 5€ (programėlės pagrindiniame lange yra dviejų rodiklyčių piktograma, apačioje, dešinėje pusėje. Ją paspaudus „Pridėti pinigų į Verse“) ARBA susisiekite su mumis, jog šį procesą atliktume už jus nemokamai.
 8. Viskas, pagrindiniame programėlės lange matysite savo premiją! (Jūsų įdėti 5e + 5e premija = 10e bus sąskaitoje).

Prisijunk prie mūsų facebook grupės ir užsidirbkime kartu!

2 komentarai apie “„Verse.me“ nemokamas 5€ uždarbis.

 1. See 1more about how to get free diamonds on cooking fever

  u3iauds11
  The game is a lot more fun when you have as many diamonds as you want.If you love phone games like this you should check out the guide above

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.