3€ POKLET uždarbis!

3€ POKLET uždarbis!

Poklet

DĖMESIO. POKLET UŽDARBIS NEBĖRA AKTYVUS IR TIKRINAMAS EUZDARBIS.EU KOMANDOS. SIŪLOME SAVARANKIŠKAI ĮSIVERTINTI UŽDARBIO GALIMYBĘ, TAČIAU NEBEREKOMENDUOJAME ATLIKTI ŠIO UŽDARBIO.

Veiksminga ir patogi programėlė „Poklet“ padės tėvams ugdyti jų atžalų finansinį raštingumą. Programėlė susieta su vaiko mokėjimo kortele – taip įgautas žinias vaikas pritaikys tikrame gyvenime. Šiuo metu programėlė naujiems klientams duoda po 3€ dovanų!

DĖMESIO! NUO LAPKRIČIO MĖNESIO POKLET UŽDARBIS NUO 10E TAPO TIK 3E. PASIKEITĖ SĄLYGOS, TAD APAČIOJE PATEIKTA INFORMACIJA GALI BŪTI PASENUSI.

Svarbiausia informacija, pliusai ir minusai:

 • Reikės sukurti dvi paskyras: vaiko ir vieno iš tėvų, todėl reikalingi du skirtingi telefono numeriai.
 • Reikia turėti elektroninę bankininykstę (SMART-ID). Jos neturint, reikės patvirtinti tapatybę su asmens dokumentu savarankiškai programėlėje – mes naudojome SMART-ID, todėl nežinome kaip vyksta tapatybės tvirtinimas su dokumentu.
 • Reikalingas depozitas bent 0,01cnt!
 • Pinigai pervedami ne iš karto, o per 1-2 darbo dienas.
 • NORINT GAUTI PAPILDOMĄ BONUSĄ, PRIVALOMA PARAŠYTI MUMS Į FACEBOOK SAVO TELEFONO NUMERĮ! bonusas gaunamas tik su ta sąlygą, jei esi pakviestas prisijungti. Pakviesti mes jus galime tik tada, kai jūs to paprašysite, kadangi reikalingas telefono numeris. PARAŠYK MUMS MŪSŲ UŽDARBIO GRUPĖJE >> https://www.facebook.com/groups/euzdarbis/

Informacija uždarbiui gauti

 1. Visų pirma turime gauti pakvietimą į savo asmeninį telefoną. Norint gauti pakvietimą, turite jo mūsų paprašyti FACEBOOK grupėje.
 2. Gavę pakvietimą atsisiunčiame POKLET programėlę iš žinutėje gauto adreso arba googleplay/appstore. BŪNA ATVEJŲ, JOG PROGRAMĖLĖ ATSISIUNTUS NEVEIKIA, TOKIU ATVEJU REIKIA IŠTRINTI PROGRAMĖLĘ IR JĄ ATSISIŲSTI IŠ ČIA > https://easyupload.io/69jklp
 3. Įjungus programėlę spaudžiame registruotis. Pasirenkame registraciją VAIKUI (pirmasis tel. numeris). Užsiregistruojame. Viską sėkmingai padarius ATSIJUNGIAME (daugiau > atsijungti).
 4. Įsijungiame dar karta programėlę ir pasirenkame registraciją MAMAI/TĖČIUI (antrasis tel. numeris). Užsiregistruojame. Viską sėkmingai padarius turime sujungti šias dvi paskyras: spaudžiame pakviesti vaiką ir susirandame numerį, kuriuo registravote vaiko paskyrą (pirmasis tel. numeris) pirmame punkte.
 5. Turime priimti kvietimą, todėl atsijungiame nuo tėvų paskyros (daugiau > atsijungti).
 6. Prisijungiame prie vaiko paskyros (pirmasis tel. numeris) ir priimame kvietimą. Atsijungiame (daugiau > atsijungti).
 7. Prisijungiame prie tėvų paskyros (antrasis tel. numeris) ir užsakome vaiko banko kortelę. Užsakius nemokamą kortelę uždarbį beveik atlikome – bonusas jau pirmosios paskyros balanse. Atsijungiame (daugiau > atsijungti).
 8. Prisijungiame prie vaiko (pirmasis tel. nr.) paskyros ir persivedame 5€ į tėvų paskyrą (antrasis tel. nr.). Pervedimą atlikus, atsijungiame (daugiau > atsijungti).
 9. Prisijungiame prie tėčio paskyros (antrasis tel. nr.). Turime matyti 5€. Norint juos persivesti sau, turime atlikti depozitą bent 0,01cnt, jog programėlė būtų įsiminusi mūsų banko sąskaitą ir turėtų kur pervesti pinigus. Spaudžiame papildyti.
 10. Atlikus depozito procedūrą jau galime išsigryninti visus pinigus. Spaudžiame daugiau ir pervesti atgal į banko sąskaitą.
 11. Viskas, uždarbis atliktas! Pinigai jus pasieks per 1-2 darbo dienas.

DĖMESIO! TIKSLIAI NEŽINOME IKI KADA GALIOJA UŽDARBIS, TODĖL SIŪLOME PASIDARYTI KUO GREIČIAU.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, KADANGI PAKVIESTI GALIME TIK KELETĄ ŽMONIŲ!

117 komentarų apie “3€ POKLET uždarbis!

 1. [url=https://mexicanonlinepharmacyhq.com/]prescription drugs without the prescription[/url]
  on line pharmacys for tramadol

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.